Práva a povinnosti členůBronzové členství

zavazuje člena platit členský příspěvek 2.500,- Kč za kalendářní rok a opravňuje člena k volnému vstupu do Leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi, k volnému vstupu na historický letecký den, k volnému vstupu na akce Leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi a k jednomu bezplatnému letu historickým letadlem (trvání 15 minut) během kalendářního roku.


Stříbrné členství

zavazuje člena platit členský příspěvek 6.500,- Kč za kalendářní rok a opravňuje člena spolu s jednou další osobou k volnému vstupu do Leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi, k volnému vstupu na historický letecký den, k volnému vstupu na akce Leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi a k jednomu bezplatnému letu historickým letadlem (trvání 30 minut) během kalendářního roku.


Zlaté členství

zavazuje člena platit členský příspěvek 12.500,- Kč za kalendářní rok a opravňuje člena spolu se třemi dalšími osobami k volnému vstupu do Leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi, k volnému vstupu na historický letecký den, k volnému vstupu na akce Leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi a k jednomu bezplatnému letu historickým letadlem (trvání 60 minut) během kalendářního roku.


Členství právnických osob

zavazuje člena platit členský příspěvek nejméně 25.000,- Kč za kalendářní rok a opravňuje pět osob určených členem k volnému vstupu do Leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi, k volnému vstupu na historický letecký den, k volnému vstupu na akce Leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi a k jednomu bezplatnému letu historickým letadlem (trvání pětkrát 20 minut) během kalendářního roku.

 

Aktuality

pátek, 12. srpna 2022
images/stories/newsletter_2022_02_czjpg.jpgVychází nový Newsletter 2/2022, který neleznete v sekci "Newsletter"   pokračování...
pondělí, 18. října 2021
Vzácná návštěva v leteckém muzeu
images/stories/4jpg.JPG V sobotu 16. října navštívila naše letecké muzeum paní Ginette Doležalová-Lonková, dcera konstruktéra letadla Zlín XII, jehož replika u nás létá...
pokračování...
Archív novinek